Parallax

Рекламне інтернет-агентство повного циклу.

Наші ціни:

Переглянути

Наші контакти:

Контактувати

Розробка та створення сайтів

Коли постає питання розробки свого веб-сайту, кожен може спробувати зробити це самостійно, можливо навіть безкоштовно – чи дати завдання хлопцю з відділу продаж, який розуміється в комп’ютерах… Дозвольте порівняти – теоретично самому можна зробити човен-довбанку за півроку – але чи буде він ходити по морю? Чи можна на ньому буде заробити? Отож... Зате можна не витрачати час та гроші, займатися тим, що вмієте – і купити багато човнів!

Ми вміємо створювати web-сайти. Це наша професія. Ви маєте тільки визначитися, що Вам потрібен сайт та надати мінімум необхідної інформації, а ми, прорахувавши вартість розробки сайту – складемо ціну всіх етапів його створення і подальшого позиціонування у мережі Інтернет.
Ми чекаємо саме Ваше замовлення і виконаємо його найкращим чином!
Лендінг або посадкова сторінка (landing page)
Це сайт, який має лише одну сторінку з вертикальною навігацією і зроблений заради однієї мети - щоб людина прийшла, швидко прочитала про послугу або товар, і тут же замовила. Подібні сторінки використовуються у рекламних компаніях, не залучаючи СЕО, якщо проект короткостроковий. Автоматизування цієї сторінки може бути будь яке: від телефонів та форми електронного зв’язку на помітному місці, до продажу з онлайн оплатою. Важливим є дизайн, який часто збагачений психологічними елементами спонукання (таймер кінця акції, тощо). Просто, але працює. Така сторінка буде виконана у максимально короткі терміни, з урахуванням специфіки Вашого замовлення.
image
image
Сайт - візитка
Маленький сайт, який представляє Вас в Інтернеті. Має декілька сторінок, іноді буває доповнений фотогалереєю. У перспективі може вирости до повноцінного порталу. СЕО такому сайту необхідно, бо Вас повинні знаходити не тільки по адресі з паперової візитки, але й по назві сайту чи ПІБ і, звичайно, за назвою послуги чи товару, які там розміщені. Часто до створення сайту-візитки підходять нерозважливо і, при необхідності розширення функціоналу, стикаються з проблемами. Саме тому краще зразу робити його на потужній основі, закладаючи можливість розвитку. Ми врахуємо те, про що більшість і не задумається, надалі достатньо буде покращити наявне, а не створювати з нуля.
Корпоративний сайт компанії
Кожній компанії потрібне інтернет-представництво у вигляді сайту, складність якого залежить від цілей та потреб замовника. Розділи з послугами компанії, каталог товарів, навіть інтеграція CRM системи – все це можна віднести до складових корпоративного сайту. До того ж, не забуваємо про корпоративний стиль – сайт може як наслідувати Вашому наявному, так і започаткувати цілком новий – починаючи з логотипу і закінчуючи кольоровою гаммою офісу. Сайт має цілодобово рекламувати Ваші послуги, даючи роботу менеджерам з продажу. Саме Вас повинні знаходити на перших позиціях у всіх пошукових системах. До розробки корпоративних сайтів ми підходимо дуже відповідально, враховуючи усі Ваші потреби та побажання.
image
image
Сайт акції або презентації товару
Якщо Ваша компанія проводить акцію, презентує або розігрує новий товар, наприклад автомобіль чи телефон, то без посадкової сторінки не обійтись. Тут не можна використати шаблон, дизайн сайту має бути унікальним, а функціонал відповідати Вашим цілям та потребам. Серверні потужності також мають бути достатніми. Тобто, якщо планується масована рекламна компанія, особливо з прив’язкою до певного часового проміжку або дати, буде дуже неприємно, якщо сайт вийде з ладу від великої кількості відвідувачів, що може прямо зашкодити реноме компанії. Це складний проект, до якого має бути відповідний підхід. Ми все це розуміємо і враховуємо.
Інтернет-магазин на основі Шоп-Скрипт
Більшість горе-розробників сайтів створюють найпростіші магазини на безплатній основі, беручи немалі гроші. Але надалі вони не працюють без постійних фінансових вливань власникам каталогів товарів і постійних доробок. Тому, що навіть на етапі створення, необхідно застосовувати знання СЕО-оптимізації, яких не мають навіть провідні програмісти. Якщо Вам дивом зустрінеться хороший спеціаліст з SEO у подальшому, він порекомендує переробити з нуля, бо це буде дешевше. У своїх розробках ми використовуємо перевірене рішення на основі Shop-Script. Навіть у базовому варіанті має функціональність, яка не йде ні в яке порівняння з сервісами «магазинів за 5 хвилин». Ми зробимо Вам професіональний інструмент продажу і забезпечимо не тільки початкову, але й подальшу СЕО-оптимізацію та рекламу. Ми це вміємо.
image