Parallax

Рекламне інтернет-агентство повного циклу.

Наші ціни:

Переглянути

Наші контакти:

Контактувати

Власний стиль

Навіть маленькій компанії не завадить власний стиль. З чого почати? Почніть з логотипу – це те, що буде на документах, на вході до офісу чи магазину, на рекламних матеріалах, на сайті, у листуванні – просто усюди. Далі, чому б не розробити власний дизайн сайту, з урахуванням усіх кольорів та вподобань? Ще далі – беремо логотип та кольорову гамму сайту і замовляємо сувенірну продукцію, робимо ремонт у офісі, будуємо власну офісну будівлю, прикрашаємо своє місто на свято. Плануємо у планетарних масштабах! І все почнеться з одного маленького логотипу. Логотип «Nike» був розроблений усього лише за 35 доларів у 1972 році і використовується зараз усюди.

З чого почнемо?

Унікальній дизайн сайту
Більшість сайтів розроблюються на достатньо гнучких та недорогих готових шаблонах дизайну.

Для дійсно унікальних сайтів дизайн розроблюється з нуля – кожен елемент дизайнер пророблює у графічній програмі, отримуючи картинки сайту. Після цього верстальник «ріже» картинки на частки, щоб вони запрацювали як сайт. Долучається програміст, для забезпечення роботи усього задуманого (слайдери, інтерактивні елементи, тощо). Відпрацьовується мобільна версія. Обов’язково має бути тестер – щоб усе робило як слід.

Великий об’єм роботи для кількох спеціалістів, навіть якщо це візитка. Ми маємо досвід у реалізації подібних проектів і з задоволенням використаємо його при розробці Вашого сайту.

image